114 000 гривень коштував енергоаудит 5-ти будинків, які подали документи на участь у проекті кабміну

Начальник управління житлово-комунального господарства міськради Ярослав Куц сказав: «Ми відшкодовуємо вартість енергоаудиту. Це ми робимо кроки у напрямку проведення термомодернізації будинку, але ми в будь-якому випадку чекаємо внесення змін у програму фонду енергоефективності. А також підписання відповідного меморандуму».

Енергоаудит провели для таких будинків - на проспекті Перемоги 151-а, вулиці Чернишевського 15 та Чернишевського 15-а, Святомиколаївській 12, Поподуренка 12-Б.

«Сертифікація енергетичної ефективності будівлі на багатоквартирних будинках ОСББ на загальну суму 114 тисяч гривень», - відзвітував начальник КП «Новозаводське» Віталій Морський.

КОМПАНІЯ «СЕРВІСНІ ТЕХНОЛОГІЇ» ПРОПОНУЄ ПОСЛУГУ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АУДИТ БУДІВЛІ»

Нагадаємо, про запуск пілотного проекту з енергомодернізації однієї тисячі багатоповерхівок з ОСББ по всій Україні 24 грудня повідомив прем’єр Олексій Гончарук. На це в державному бюджеті є 6 мільярдів 800 мільйонів гривень. З усієї країни мають обрати 10 міст, в яких утеплять по 100 будинків. 70 % утеплення оплатить фонд енергоефективності, 30 % - ОСББ виплачуватимуть щомісяця протягом 5 років. За енергоаудит та розробку проекту утеплення платить міська рада.

Джерело: СУСПІЛЬНЕ UA