«ТОВ СЕРВІСНІ ТЕХНОЛОГІЇ» — компанія, що динамічно розвивається.

Ми змогли зібрати команду справжніх професіоналів, які мають великий практичний досвід в сфері розробки, проектування та реалізації комплексних проектів.

Зібраний нами світовий досвід, адаптований до українських стандартів, надає гнучкість і неординарність нашим підходам, дозволяючи надати замовнику комплексні рішення будь-якого рівня складності.

Ми постійно розширюємо співпрацю зі світовими лідерами виробництва апаратного і програмного забезпечення, маэмо в своєму розпорядженні власні виробничі і складські ресурси.

Багаторічний досвід роботи наших інженерів-проектувальників, наявність сучасної вимірювальної техніки та обізнаність у розрахункових програмних продуктах, що значно скорочують термін проведення аудитів та складання надаваних звітів, а також мінімізують помилки в них, дозволяють нам створювати проекти, реалізація яких наддасть додаткову економію на капіталовкладеннях до 50% та 40—60% щомісячних заощаджень на комунальних витратах.

Інноваційна діяльність компанії спрямована на розробку, просування та впровадження сучасних енергозаощаджувальних та природозбережних енергетичних технологій у повсякденному житті людини. Зокрема, ми пропонуємо послуги своїх сертифікованих енергоаудиторів для винайдення шляхів та можливостей збільшення рівня енергетичної ефективності будівель шляхом зменшення рівня енергоспоживання.

До ваших послуг сертифіковані енергоаудитори

Ic 0062
Sb 0059
Sert Energoaudit 2017
о ваших послуг сертифіковані енергоаудитори

Сертифіковані енергоаудитори, внесені до Бази атестованих енергоаудиторів та фахівців з обстеження інженерних систем будівель Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України. Постійно вдосконалюють свої знання на практичних конференціях, тематичних заходах, семінарах, тренінгах,які проводять Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України ,Фонд енергоефективності, GIZ та інші міжнародні організації з енергозбереження.

Енергоаудитори компанії є членами Асоціації енергоаудиторів України.

Спеціалістами компанії було проведено електроаудит для багатьох торгівельних центрів, магазинів та приватних будинків м.Києва.