ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АУДИТ БУДІВЛІ

Платіть менше — живіть краще!

ЯКУ КОРИСТЬ Я ОТРИМАЮ ВІД ЕНЕРГЕТИЧНОГО АУДИТУ?

Енергозбереження в Україні стає дедалі актуальнішим. Все частіше компанії-забудовники акцентують увагу саме на їх енергоефективності, а власники вже існуючих будівель різними методами проводять модернізацію з цією ж метою. Сценарії обирають різні. Для когось ефективним буде утеплити будинок або замінити вікна, для інших – потрібно оптимізувати роботу системи опалення. Способів є багато, головне, щоб вони були ефективними. Адже використання методології «як у всіх» не може враховувати особливості саме Вашої будівлі та проаналізувати їх.

Щоб визначити, якого саме «лікування» потребує Ваша будівля, потрібно провести його діагностику – комплексний енергетичний аудит. Це комплексне обстеження будівлі спеціальними приладами та повний звіт з рекомендаціями щодо зменшення енерговитрат. Головною метою енергоаудиту є визначення методів підвищення рівня енергоефективності будівлі, що в наслідок приведе до покращення мікроклімату та заощадженню коштів на його утримання. Тільки провівши енергетичну діагностику можна визначити, які заходи будуть ефективні саме для Вашої будівлі, а також зекономити кошти та витратити менше часу на роботи з енергомодернізації.

ЯКУ КОРИСТЬ Я ОТРИМАЮ ВІД ЕНЕРГЕТИЧНОГО АУДИТУ?

В результаті комплексного енергетичного аудиту вашої будівлі ви отримаєте звіт, який містить:


Технічний опис стану будівлі та споживання енергоносіїв
 
 


Техніко-економічне обгрунтування необхідних енергозаощаджувальних заходів
 


Прогноз термініу окупності коштів, необхідних для реалізації енергозаощаджувальних заходів
 

СКІЛЬКИ КОШТУЕ ПРОВЕДЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО АУДИТУ?


ПРИВАТНИЙ
БУДИНОК

від 2 999 грн


БАГАТОКВАРТИРНИЙ БУДИНОК

від 4 999 грн


КВАРТИРА

від 1 999 грн


НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ

від 3 999 грн

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АУДИТ?

Починається енергоаудит з дослідження об’єкту:

Перевіряється стан існуючої теплової оболонки зовнішніх огороджувальних конструктивів будівлі. Адже саме через стіни будинок може втрачати до 30% енергії. Типовими недоліками є містки холоду. Причиною їх виникнення можуть бути різні фактори: впливає форма будівлі, недостатнє або повна відсутність утеплення, неправильне використання матеріалів.

Стеля та підлога. Дуже часто саме ці сегменти будинку «знедолені» утепленням, тому саме вони можуть стати причиною 35% тепловтрат.

Вікна та двері це завжди містки холоду. Причиною є матеріал, з яких їх виробляють, та якість монтажу. Тому тут головне завдання енергоаудиту — мінімізація тепловтрат.

Система опалення. Для заощадження на обігріві приміщення потрібно, щоб система опалення працювала в оптимальному режимі. Ми виявляємо порушення циркуляції теплоносія в системі опалення, та недоліки електричних засобів підігріву (теплі підлоги, теплі стіни, то що).

Санітарні норми. Перевіряються температура та рівень вологості в будинку — недотримання потрібного мікроклімату може спричинити появу плісняви. Підвищений рівень вологості також може бути причиною зменшення терміну експлуатації самого будинку.

Після збору інформації відбувається її аналіз. Ми формуємо звіт про існуючий стані будівлі та надаємо рекомендації що до вирішення виявлених проблем. До кожного рекомендованого заходу ми надаємо техніко-економічне обґрунтування та прогноз терміну окупності.

Якщо Ви бажаєте, щоб у Вашому дому було затишно при оптимальних витратах, інвестуйте в енергоаудит.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АУДИТ?

Після звернення енергетичний аудит вашої будівлі відбувається в три етапи:


ДОСЛІДЖЕННЯ БУДІВЛІ


АНАЛІЗ ОТРИМАНИХ ДАНИХ


ФОРМУВАННЯ ЗВІТУ

ЧИ МОЖУ Я ЗАМОВИТИ ОКРЕМІ ПОСЛУГИ ЕНЕРГЕТИЧНОГО АУДИТУ?

Так. Якщо ви вважаєте, що комплексний енергетичний аудит будівлі недоцільний, ви можете замовити лише окремі послуги: