Енергоаудитори видали більше 350 енергетичних сертифікатів будівель у травні

Сертифікація енергетичної ефективності будівель продовжується. У травні енергоаудитори надали до бази даних Агентства більше 350 енергетичних сертифікатів.

Енергоаудитори видали більше 350 енергетичних сертифікатів будівель у травні

Загалом, станом на 1 червня 2020 р. в країні понад 3100 будівель пройшли сертифікацію. Найбільшу кількість сертифікатів видано для:

  • житлових будівель — 1285;
  • громадських будівель — 576;
  • навчальних закладів — 563.

До енергоаудиторів за сертифікацією також звертаються медичні установи, дитячі садки, підприємства торгівлі, офісні центри, готелі тощо.

Сертифікати дають повну інформацію про технічний стан будівлі та обсяги споживання енергоресурсів. Визначені класи енергоефективності різняться від А до G.

КОМПАНІЯ «СЕРВІСНІ ТЕХНОЛОГІЇ» ПРОПОНУЄ ПОСЛУГУ «СЕРТИФІКАЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ БУДІВЛІ»

Щоб підвищити рівень енергоефективності будівель, власники мають змогу ознайомитися із чіткими рекомендаціями енергоаудиторів, вказаних у сертифікатах. Це важливий крок для прийняття рішення про те, які саме заходи впроваджувати та які з них дадуть максимальний ефект.

Також сертифікат є обов’язковою умовою для отримання коштів державної підтримки на реалізацію заходів з енергоефективності (наприклад, через Фонд енергоефективності).

Нагадуємо, що на сайті Держенергоефективності можна:

До ваших послуг сертифіковані енергоаудитори КОМПАНІЇ «СЕРВІСНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Ic 0062
Sb 0059
Sert Energoaudit 2017