Фонд енергоефективності отримав 100 заявок на участь в Програмі “Енергодім”

Сьогодні Фонд отримав 100 заявку від ОСББ на участь в Програмі “Енергодім”. Заявка надійшла з Полтави, ОСББ планує впроваджувати заходи за Пакетом А, вартість проекту оцінюють в 4 млн грн.

Темпи роботи Фонду енергоефективності щомісяця збільшуються, а зацікавленість та впевненість ОСББ щодо реальної підтримки проектів енергомодернізації будинків підвищується. Презентація успішних проектів “перших ластівок”, зокрема з Новояворівська та Броварів, мотивує інші об’єднання співвласників звертатися за підтримкою до Фонду, заповнювати заявки та розпочинати роботи по модернізації будинків за умовами Програми “Енергодім”.

Поточні заявки фонду ЕЕ

Станом на 5 червня 2020 року загальна вартість проектів становить 551,131 млн грн, попередньо розрахована сума грантів дорівнює 384,190 млн грн

Географія заявок є досить різноманітною, зокрема найбільше — 26 заявок отримано від об’єднань співвласників з Волинської області, 12 — з Чернігівської, 9 з Львівської області, а 8 заявок надійшли з Одещини. Актуальну інформацію про кількість та статус заявок, які надходять до Фонду в будь-який час відслідкувати на карті.

Більшість отриманих заявок передбачають здійснення заходів за Пакетом “Б” (Комплексний) — 88, тобто ці співвласники будинків готові реалізовувати масштабні проекти, що якісно впливають на рівень енергоефективності будинку та сприяють зменшенню платіжки за тепло.

КОМПАНІЯ «СЕРВІСНІ ТЕХНОЛОГІЇ» ПРОПОНУЄ ПОСЛУГУ «СЕРТИФІКАЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ БУДІВЛІ»

“100 заявку Фонд отримав з Полтави, і ми відверто радіємо, що ОСББ стають такими активними та небайдужими, не бояться братися за масштабні проекти та впроваджувати комплексні енергоефективні рішення у власних будинках. Я щиро бажаю співвласникам ОСББ наснаги у втіленні проектів і хоробрості йди до кінця, щоб отримати комфортну домівку та сплачувати за тепло вдвічі менше" - коментує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

Очільниця додає, що сьогодні лише Фонд енергоефективності має потенціал підтримати тисячі проектів з комплексної енергомодернізації багатоповерхівок, що допоможуть мільйонам українців відчути переваги життя в енергоефективному будинку.

Разом з міжнародними партнерами Фонд енергоефективності працює над спрощенням умов участі в Програмі, а також шукає додаткові можливості підтримки для ОСББ-учасників.

Саме тому, нова редакція Програми “Енергодім” (що діє з 21 квітня 2020 року) передбачає +20 % бонусу до гранту на впровадження заходів з енергоефективності для перших 500 об’єднань співвласників будинку.

Джерело: Фонд енергоефективності