Більше 130 млн грн «теплих кредитів» вже видано банками населенню та ОСББ на енергоефективні заходи з початку дії програми у цьому році

Державна програма «теплих кредитів» стає все більш затребуваною серед українських родин.

Так, з 1 по 12 травня ц.р. банки видали 67 млн грн «теплих кредитів» населенню та ОСББ на енергоощадні заходи. Фактично за тиждень видано більше кредитів, ніж за весь квітень.


Державна програма «теплих кредитів» стає все більш затребуваною серед українських родин.

Зокрема, минулого тижня програмою поспішили скористатися ще 1544 родини та 122 ОСББ, залучивши:

- більше 35 млн грн – на утеплення багатоповерхівок;

- близько 32 млн грн – на енергоефективні заходи у приватних будинках;

- 900 тис. грн – на встановлення твердопаливних котлів.

Особливо активними у цьому році є ОСББ. Зокрема, з моменту старту програми у 2020 р. банками надано кредити вже 289 ОСББ на суму 84 млн грн.

УЧАСТЬ В ДЕРЖАВНІЙ ПРОГРАМІ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ «ЕНЕРГОДІМ»

Всього, із початку програми у ц.р. населенню та ОСББ видано більше 130 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні цілі.

«Для українських родин програма є дієвим інструментом, завдяки якому можна отримати співфінансування енергоефективних заходів, утеплити оселі, подбати про комфорт та менше платити за комунальні послуги. У цьому переконалися понад 770 тис. сімей-учасників програми за останні 5 років», - прокоментувала т.в.о. Голови Держенергоефективності О. Товстенко.

Як показує досвід учасників програми, найбільшу економію енергоспоживання дає комплексна термомодернізація будинку (встановлення ІТП, заміна вікон на енергоефективні, утеплення фасадів, даху, підвалу тощо).

Нагадуємо, що усі, хто бажає підвищити енергоефективність свого житла, можуть скористатися програмою через Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк або Укрексімбанк, при цьому дотримуючись умов карантину.

Джерело: Держенергоефективності України